Wściekły Bobby Green szybko wróci do oktagonu? Padło wyzwanie fightera z TOP 10!

S
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Miniona gala UFC Vegas 71 nie dla każdego zakończyła się w wymarzony sposób. Swoją frustrację głośno wyrażał Bobby Green, który już niedługo może jednak wrócić do oktagonu!

36-letni Amerykanin zmierzył się na ostatniej gali UFC z Jaredem Gordonem. Dla popularnego „Kinga” była to świetna okazja na przerwanie serii dwóch porażek z rzędu i wyglądał naprawdę nieźle w pierwszych minutach tego pojedynku. Ten zakończył się już w 1. odsłonie, ale rezultat pozostawił wiele do życzenia…

Panowie w jednej z akcji zderzyli się głowami, po czym „Flash” wylądował na macie. Green kontynuował atak, aż sędzia nie zepchnął go z Gordona. Przekonany o zwycięstwie Bobby po chwili świętowania wygranej dostał gorzką pigułkę do przełknięcia – wynik został ogłoszony jako No Contest.

Green nie krył wściekłości na konferencji prasowej po UFC Vegas 71, gdzie naładowany emocjami nie zajął nawet miejsca przy stoliku. Wyrzucił z siebie tylko złość po zakończeniu walki z Gordonem.

„J**ać to, dzisiaj dam upust swoim emocjom, opowiem wam o uczuciach. Jebać to, j**ać to i j**ać to. Rozumiem, rozumiem, zderzyliśmy się pi***olonymi głowami. Chciałem zaatakować go łokciem, on ruszył głową no i zderzyliśmy się, ale przecież on cały czas się ruszał. Chciał zapiąć p***dolonego trójkąta. Poradziłem sobie z tą próbą poddania, wyszedłem z tego i on wciąż się dobrze ruszał. Dopiero później jak go zlałem wyglądał na rozj***nego. Wcześniej wszystko było z nim ok. I oni chcą mi zabrać kasę, o to jestem zły. Potrzebuję pieniędzy, potrzebuję mojej kasy bracie” – rzucił Amerykanin, po czym opuścił pomieszczenie.

Na wypowiedź „Kinga” zareagował Arman Tsarukyan. Były rywal Mateusza Gamrota miał wrócić do oktagonu w ten weekend, ale Renato Moicano doznał kontuzji. Ormianin próbował doprowadzić do walki z Beneilem Dariushem, jednak federacja nie była zainteresowana takim zestawieniem. „Ahalkalakets” wciąż liczy, że ostatnie przygotowania nie pójdą na marne.

„Jeśli potrzebujesz forsy, to ja wciąż nie mam rywala, Bobby Greenie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments