Wrzosek odpowiedział szefowi KSW! Mocne słowa byłego mistrza: „Można mnie nazwać odklejeńcem, ale…”

S
2
Opublikowano: 09 czerwca 2023

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź „Polish Zombiego”. Marcin Wrzosek zareagował na ostatnie wypowiedzi szefa KSW Martina Lewandowskiego pod jego adresem.

Były uczestnik programu The Ultimate Fighter walczył w największej polskiej federacji MMA od 2016 do 2020 roku. Wrzosek sięgnął w niej między innymi po pas wagi piórkowej, który stracił już przy pierwszej obronie. Marcin miał też kilka gorszych momentów, a od kilku lat dobrze odnajduje się w świecie freak fightów.

W jednym z niedawnych wywiadów „Polish Zombie” zasugerował, że o ile KSW pokrywa koszt operacji w przypadku poważniejszych urazów, o tyle później ściąga kwotę z następnej wypłaty. Co ważne, z ust fightera nigdy nie padła nazwa federacji, jednak nietrudno było się domyśleć o którą mu chodzi. Na słowa te ostro zareagował Martin Lewandowski, który był gościem Artura Przybysza w studio Fansportu TV:

„Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja naprawdę. Niech przyjdzie, niech się wyspowiada i powie mi to w twarz. Po prostu już od farmazonów, które wypływają z ust zawodników, rzygać mi się chce. Nie zamierzam się tłumaczyć” – powiedział między innymi współwłaściciel organizacji.

Wypowiedź Martina Lewandowskiego dotarła też oczywiście do „Polish Zombiego”. Wrzosek ustosunkował się do niej w kilku słowach na Twitterze:

„Można mnie nazwać odklejeńcem, ale nigdy nie kłamcą.”

Zostaw ocenę
9
2
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baca
1 rok temu

Dobze gado Wzosek

Bernard
1 rok temu

I to ma być ta odpowiedź Wrzoska? 😀