Wrócił do UFC po 2. latach… i przegrał w niecałą minutę! Kevin Lee szybko poddany [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 02 lipca 2023

Na minionej gali UFC Vegas 76 zobaczyliśmy głośny powrót do oktagonu. W ośmiokątnej klatce ponownie stawił się Kevin Lee, jednak nie będzie dobrze wspominał tego wieczoru.

Popularny „Motown Phenom” swego czasu był o krok od walki z Khabibem Nurmagomedovem. Niestety odklepał w 3. rundzie pojedynku z Tonym Ferugsonem, a stawką wtedy był tymczasowy pas wagi lekkiej. W kolejnych 6. pojedynkach dla UFC Lee zaliczył aż 4 przegrane i nie otrzymał nowej propozycji.

Po kilku miesiącach przerwy Kevin zdominował Diego Sancheza na gali Eagle FC 46 i otrzymał ofertę powrotu do najlepszej ligi MMA na świecie. „Motown Phenom” spotkał się z groźnym rosyjskim zawodnikiem Rinatem Fakhretdinovem, który miał na koncie dwie wygrane w organizacji przez decyzje.

Lee vs Fakhretdinov – RELACJA

Rosjanin szybko zajął środek klatki i było wiadomym, że nastawia się na ofensywę. „Gladiator” szukał low kicków, trafił niezbyt mocnym prostym, aż w końcu wyprowadził potężną kombinację! Lee polecał na deski, Fakhretdinov doskoczył dokończyć dzieło skończenia, a Amerykanin próbował ratować się obaleniem. To był jego największy błąd – rywal natychmiast złapał go za szyję zapiął ciasną gilotynę, aż „Motown Phenom” całkiem odpłynął… po 55 sekundach!

Wynik walki: Rinat Fakhretdinov wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments