wojsław rysiewski na temat przyszłości augusto sakaia w ksw

Wojsław Rysiewski o przyszłości i kolejnych występach Augusto Sakaia w KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2024

Augusto Sakai nieudanie zadebiutował w federacji KSW. Nie oznacza to jednak, że zawodnika nie zobaczymy już w klatce KSW.

Brazylijczyk Augusto Sakai już w pierwszym występie w klatce KSW zmierzył się z wieloletnim mistrzem Philem De Friesem. Sakai postawił trudne warunki, nie dawał się sprowadzać jednak ostatecznie przegrał walkę po decyzji sędziów.

Wojsław Rysiewski w trakcie rozmowy z Mateuszem Borkiem wypowiedział się na temat Sakaia, który reprezentuje dobrze znany polskim kibicom klub American Top Team.

Dyrektor sportowy KSW zaskoczył swą opinią. Rysiewski uważa, że w przyszłości możliwe jest doprowadzenie do pojedynku Wrzosek vs Sakai.

– Jeśli chodzi o kategorię ciężką, to myślę, że jest sporo ciekawych zestawień. Rośnie kariera Arka Wrzoska, nie mówię, że teraz, ale myślę, że w przyszłości z takim stójkowiczem jak Sakai to może być ciekawe zestawienie.

Wojsław Rysiewski wymienił także kilka innych nazwisk. Na szerokiej liście potencjalnych rywali Augusto Sakaia znaleźli się między innymi Szymon Bajor i Stefan Vojcak.

Jest Szymon Bajor, jest Stefan Vojcak, który ostatnio wygląda doskonale. Jest czeski zaciąg: Pesta, Martinek. Jest sporo nowych zestawień i fajnie będzie tych zawodników przetestować na tle Sakaia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments