Wiktoria Czyżewska ostro o znanym menedżerze! „Szczerze? Zasługuje pan na ojcowskiego” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Niewątpliwie jedna z przyszłych gwiazd żeńskiej dywizji KSW, Wiktoria Czyżewska, w mocnych słowach zaatakowała Przemysława Kosińskiego!

Podopieczna byłego mistrza kategorii piórkowej, Artura Sowińskiego, zadebiutowała w organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego na hitowej gali KSW 77. Pojedynek ten zakończył się jej drugą zawodową wygraną w karierze. Co więcej, Wiktoria ani razu nie przekroczyła 90 sekund w klatce!

Nie wiadomo póki co z kim Czyżewska zmierzy się w kolejnej walce. Przed kilkoma dniami padła bezpośrednia propozycja od menedżera Emilii Czerwińskiej, Przemysława Kosińskiego. Szef grupy AniMMAls napisał, że jego podopieczna w sierpniu „weźmie Owczarz lub Czyżewską. Bez różnicy.” Ten wpis jednak nie przypadł do gustu Wiktorii.

Zawodniczka w mocnych słowach skomentowała menedżera mówiąc między innymi, że ten jedno pisze jej w wiadomościach prywatnych, a co innego przekazuje w publicznych informacjach.

“Nie będę się rozdrabniała, ja już mówiłam – nie chcę, żeby pan poruszał moją osobę w jakichkolwiek swoich tweetach. Jeżeli ma pan do mnie jakiś problem, to spotkajmy się i wyjaśnijmy sobie tę sytuację. Bo ja nie lubię czegoś takiego, że tutaj w wiadomości prywatnej mi pan liże d*pę, pisze „czy będę u pana w teamie”, a jak napisałam, że nie, to nagle jest źle i nagle jestem słaba.”

„Teraz widzę wczoraj, że Czerwińska versus Owczarz albo Czyżewska? Teraz Emilka chce się ze mną bić? A ostatnio mówił pan, że moja stójka jest na poziomie ALLMY i że w ogóle najpierw muszę coś wygrać, żeby się bić z Emilką. To jak to jest? Nagle jest okej i teraz Emilka może się ze mną bić? Powiem tak – dopóki Emilka nie zmieni menadżera i dopóki ja się z panem nie spotkam to nie będzie tej walki, bo szczerze? To zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety, a ja się nie pierdolę w tańcu i naprawdę jeśli będzie trzeba tak zrobić, to tak zrobię. Więc dopóki Emilka nie zmieni menadżera, to ja nie mam zamiaru w ogóle mieszać się w tę sytuację.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments