Wiktoria czyżewska czekam na rewanż kreft

Wiktoria Czyżewska na temat Adrianny Kreft: „Czekam na rewanż. To jest szpileczka taka…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Wiktoria Czyżewska była kolejnym gościem w studiu portalu FanSportu. Najmłodsza zawodniczka federacji KSW odpowiedziała na wiele pytań zarówno tych dotyczących treningów w USA jak i potencjalnych rywalek na kolejne pojedynki w KSW. Co ciekawego przed KSW 85 powiedziała Czyżewska?

Wiktoria Czyżewska stoczy kolejny pojedynek w federacji KSW na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Najmłodsza zawodniczka KSW zmierzy się z Sandrą Succar. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Wiktoria Czyżewska zawalczy na KSW 85!

Młoda fighterka w rozmowie z Kasią z portalu FanSportu opowiedziała o treningach w American Top Team, przygotowaniach do gali KSW 85, a także o przyszłych startach. Jednym z ciekawszych tematów był fragment poświęcony Adriannie Kreft z którą Czyżewska przegrała w amatorskim starciu na gali TFL 20 w 2020 roku.

Wiktoria Czyżewska na temat Adrianny Kreft:

Co dokładnie na temat Adrianny Kreft powiedziała Wiktoria Czyżewska?

„Z Adą biłam się w mojej pierwszej walce semi-pro, to w ogóle była moja druga walka w octagonie. Wcześniej jeszcze byłam na zawodach na ALMMA na Mistrzostwach Polski. Generalnie walka była równa, choć mój narożnik powiedział, że ja wygrałam. Ada po walce sama do mnie podeszła i powiedziała, że ona wie, że przegrała. Wiesz jak ktoś mówi ci coś takiego, to nie ma innego jakby poświadczenia. Byliśmy pewni, trener wyjął telefon, już miał nagrywać i nagle sędzia podnosi inną rękę (do góry), nie moją. Sytuacja, nie wiem czy oni po prostu nie pomylili kart sędziowskich. Ja jestem bardzo pamiętliwa i nie wyobrażam sobie, żebyśmy się miały teraz kolegować. Tym bardziej, że możemy się w przyszłości bić ze sobą. Myślę, że Ada ma takie same spostrzeżenia dotyczące mojej osoby. To jest taka szpileczka u mnie w sercu, utkwiło mi to w pamięci. Czekam na rewanż.”

Pełny wywiad z Wiktorią Czyżewską znajdziecie poniżej. Zapraszamy do subskrypcji kanału oraz kliknięcia ikony dzwoneczka, wtedy będziecie jako pierwsi otrzymywali powiadomienia o nowych filmach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments