Wiemy ile walk zostało Mcgregorowi w kontrakcie z ufc

Wiemy ile walk pozostało Conorowi McGregorowi w kontrakcie z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 sierpnia 2023

Ariel Helwani, dobrze znany dziennikarz prowadzący program MMA Hour ujawnił ile walk pozostało Conorowi McGregorowi w aktualnym kontrakcie z organizacją UFC. Okazuje się, że Irlandczyk wcale nie jest związany z najlepszą ligą MMA na świecie długą umową.

Ariel Helwani to dobrze znany kanadyjski dziennikarz, który od lat prowadzi program MMA Hour. Helwani jest bardzo lubiany przez zawodników za swoje bezkompromisowe podejście i rzetelną pracę, a wywiadów udzielają mu nawet bracia Nick i Nate Diaz czyli ci, którzy zwykle gardzą mediami.

Conor McGregor powoli szykuje się do powrotu do zawodowych startów. Irlandczyk w ostatnich dniach pozwolił sobie na tyradę w social mediach i atakował kogo popadnie jednak ostatecznie Dana White wyjaśnił sprawę i potwierdził nazwisko kolejnego rywala „Notoriousa”.

Były podwójny mistrz organizacji UFC musi najpierw dołączyć do puli zawodników testowanych przez USADA (Amerykańska Agencja Antydopingowa). Wszystko zapewne potrwa sporo czasu i pewnie nie zobaczymy McGregora w octagonie prędzej niż w lutym 2024 roku.

Ariel Helwani ujawnił coś co zapewne może uchodzić za wielką tajemnicę, a sama informacja może być powodem radości dla innych organizacji takich jak Bellator, PFL, ONE czy Rizin. Zwłaszcza PFL i nowopowstawała dywizja PPV SuperFights może być tutaj na czele zainteresowanych przez wzgląd na tak popularne nazwiska jak Francis Ngannou czy Jake Paul.

Helwani ujawnił ile walk pozostało Conorowi McGregorowi w aktualnym kontrakcie z organizacją UFC. Okazuje się, że umowa Irlandczyka z najlepszą ligą MMA na świecie obowiązuje jeszcze na zaledwie dwie walki!

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments