Wiemy, co z Arkadiuszem Wrzoskiem! Będzie rewanż?

S
0
Opublikowano: 22 listopada 2022

Arkadiusz Wrzosek stracił przed kilkoma dniami rywala po tym, jak Artur Szpilka poinformował wszystkich o kontuzji kręgosłupa. Czy trenujący w Uniq Fight Club kickbokser pozostanie w karcie walk KSW 78?

Gala XTB KSW 78 odbędzie się 21 stycznia 2023 roku. Federacja szybko ogłosiła hitową walkę wieczoru, w której mieli się zmierzyć znani z innych sportów walki Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Niestety pojedynek ten wypadł z karty walk.

„Szpila” poinformował kibiców w ubiegłym tygodniu o konieczności operacji przepukliny kręgosłupa. Były pięściarz próbował trenować na blokadzie, jednak ból się nasilał, aż w końcu był tak mocny, że codzienne czynności sprawiamy mu problem. Najwcześniej do okrągłej klatki KSW powróci za ponad 3 miesiące, gdy ukończy rehabilitację.

Co dalej z Arkadiuszem Wrzoskiem?

Jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski, udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi w programie Klatka po klatce, gdzie wypowiedział się na temat warszawskiego kickboksera.

Współwłaściciel federacji zapewnił, że kibice nie muszą się martwić i Wrzosek powinien pozostać w karcie walk szczecińskiej gali XTB KSW 78!

Arek Wrzosek zostaje na karcie. Może być tak, bo jeszcze mam taki pomysł, że może o miesiąc opóźnimy tę walkę, ale nie po to, aby zawalczył z Arturem. „Szpila” wypadnie nam z jakichkolwiek zestawień na trzy miesiące minimum, a ja zakładam, że na pół roku. Raczej więc będziemy się nim cieszyli w wakacje albo później.

Mówię: styczeń albo luty. To jest tylko to. Już jakiś tam przeciwnik jest przymierzany do niego. Ciekawy. Chłopaki się znają, okazuje się. Tyle. Poczekajcie jeszcze chwilę na ogłoszenie, bo jeszcze to jest za świeży temat.

Jak dobrze pamiętamy, Wrzosek zadebiutował w mieszanych sztukach walki przed kilkoma miesiącami. W warszawskim Torwarze spotkał się z Tomaszem Sararą, który kilka tygodni po porażce opublikował głośny materiał na swoim kanale YouTube.

Krakowianin zapewniał w nim, że jest przekonany o tym, że jest w stanie pokonać Arkadiusza Wrzoska. Były kickbokser bardzo liczy na rewanż z warszawianinem i jak się okazuje zagadał już do włodarzy KSW w sprawie zorganizowania rewanżu!

– Jest to jedna z opcji. Tomasz wrócił z tym tematem wczoraj. Powiem szczerze, że drogi obu panów widziałem teraz na innych ścieżkach, ale… w tej sytuacji jest to kwestia do rozważenia. Choć, powiem szczerze, mam inny pomysł – zakończył Martin Lewandowski.

Zostaw ocenę
0
0