ufc obsada komentatorska

Wielkie zmiany w obsadzie komentatorskiej na galę UFC: Pavlovich vs. Blaydes!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Organizacja UFC przygotowała sporo niespodzianek jak chodzi o obsadę komentatorską oraz dziennikarzy, ekspertów, reporterów i anonsera pracującego przy gali UFC: Pavlovich vs. Blaydes. Kogo będziemy mieli okazję usłyszeć w sobotę późnym wieczorem?

Dan Hellie poprowadzi telewizyjne studio natomiast w roli ekspertów będą mu towarzyszyć dwaj byli zawodnicy organizacji UFCAlan Jouban oraz Din Thomas. Anonserem na gali w UFC Apex będzie Joe Martinez, który w ostatnich miesiącach ma sporo pracy przy okazji mniejszych eventów, które odbywają się w Las Vegas.

Za komentarz odpowiadać będą John Gooden, Michael Bisping oraz powracający do tej roli Dominick Cruz, który ostatnimi czasy częściej pracował w roli analityka, a także w roli gościa w studiu w trakcie wczesnego ważenia.

Największą niespodzianką jest jednak obsada stanowiska reporterskiego. Za wywiady w trakcie gali odpowiadała będzie Charly Arnolt, która w ostatnim czasie odeszła ze stacji telewizyjnej ESPN i przeniosła się do OutKicka, nowej platformy do której prawa nabyła stacja FOX.

Mimo to Arnolt po pracy przy eventach pro-wrestlingowych WWE, a także meczach futbolu amerykańskiego postanowiła kontynuować swą współpracę z UFC i będzie się zapewne pojawiała coraz częściej w roli reporterki, w której z kolei coraz rzadziej będziemy widywali Laurę Sanko. Druga z pań ma od czasu do czasu po prostu pracować w roli komentatorki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments