Walka miliarderów na jubileuszowej gali UFC 300?! Zuckerberg odpowiada na informacje Sonnena!

S
0
Opublikowano: 27 czerwca 2023

Nowe wiadomości na temat pojedynku Zuckerberg vs Musk przekazał Chael Sonnen. „American Gangster” miał usłyszeć od współzałożyciela Facebooka, że to walki miliarderów ma dojść na przyszłorocznej gali UFC 300!

W ubiegłym tygodniu szefowie największych portali społecznościowych na świecie posłali w swoją stronę kilka wpisów na Twitterze. Ich wymiana zakończyła się propozycją walki w oktagonie, a temat szybko podłapał Dana White. Prezydent UFC miał skontaktować się z Zuckerbergiem i Muskiem i oficjalnie zaproponować im pojedynek.

„Mark Zuckerberg odpowiedział [Elonowi] 'wyślij mi lokalizację’, jak Khabib Nurmagomedov, gdy ktoś go wyzywał. Rozmawiałem z Elonem i Markiem minionej nocy, obaj są śmiertelnie poważni w sprawie walki. Od jednego i od drugiego usłyszałem 'pewnie, zrobię to’. Pierwszy odezwał się do mnie Mark Zuckerberg, pytając: 'on tak na poważnie?’ Odpowiedziałem, że muszę się upewnić. Zadzwoniłem i usłyszałem: 'tak, jestem śmiertelnie poważny’. To by była największa walka w historii świata.”

W ostatnim odcinku programu The MMA Hour na temat walki miliarderów wypowiedział się też Chael Sonnen. Jedna z najbarwniejszych postaci w historii tego sportu stwierdził, że Zuckerberg vs Musk pobiłoby wszelkie rekordy sprzedaży PPV. Co więcej, „The Bad Guy” miał rozmawiać przez telefon z Markiem.

Współzałożyciel Facebooka oznajmił Sonnenowi, że walka miliarderów ma mieć miejsce… na gali UFC 300! Poprzednie jubileuszowe wydarzenia pokazały, że Dana White robi wszystko, by były one pamiętane latami.

Szkopuł jednak w tym, że… żadnej rozmowy na linii Zuckerberg-Sonnen nie było. Redakcja TMZ Sports skontaktowała się z szefem Facebooka, a jego przedstawiciel zaprzeczył plotkom podawanym przez Chaela. To oczywiście nie wyklucza rozmów prowadzonych przez prezydenta UFC, który dobrze zna się z Zuckerbergiem.

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments