Maciej Kazieczko Leo Brichta Colosseum 2

Walka Kazieczko vs. Brichta przeniesiona na XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Walka Maziej Kazieczko vs. Leo Brichta została przeniesiona na galę XTB KSW Colosseum 2! Pojedynek ten pierwotnie miał się odbyć na gali KSW 82 jednak zawodnik ANKOSu miał lekkie problemy zdrowotne, więc podjęto decyzję o tym by odłożyć to starcie w czasie.

Maciej Kazieczko (9-2) miał stoczyć swój pierwszy pojedynek w klatce KSW w tym roku na gali w ATM Studio. Walka z udziałem młodego zawodnika została jednak przeniesiona na galę XTB KSW Colosseum 2. W ubiegłym roku Kazieczko wchodził do okrągłej klatki KSW dwukrotnie i znokautował zarówno Wilsona Varelę jak i Francisco Barrio. Tym samym zawodnik ANKOSu odkuł się po porażce z Marianem Ziółkowskim.

Maciej może pochwalić się doskonałym bilansem w klatce KSW. Kazieczko wygrał osiem walk przegrywając zaledwie dwie. Pojedynek z mocnym rywalem zza południowej granicy będzie dla Macieja jedenastą walką dla federacji zarządzanej przez duet właścicieli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Leo Brichta – debiutant w KSW

Leo Brichta (10-3) to zawodnik, który wygrał dziewięć ostatnich walk, z czego sześć było pojedynkami toczonymi na zasadach MMA. Były zawodnik organizacji Oktagon MMA oraz RFA ostatnią porażkę zanotował we wrześniu 2019 roku, więc niemal cztery lata temu. Do największych sukcesów Czecha należy bez wątpienia zaliczyć wygrane przed czasem w starciach z Damienem Lapilusem i Tamirlanem Dadaevem.

Brichta po raz ostatni w klatce zameldował się pod koniec października 2022 roku kiedy na gali RFA 5 mierzył się z Jacksonem Loureiro. Pojedynek ten został uznany za nieodbyty po tym jak Brichta wyprowadzając cios na korpus rywala uderzył zbyt nisko i trafił w krocze oponenta, który następnie nie był w stanie kontynuować walki.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments