Archiwum

Vyacheslav Vasilevsky vs. Vitor Nobrega na M-1 Challenge 42

Pinterest LinkedIn Tumblr

Vyacheslav Vasilevsky vs Tomasz NarkunVyacheslav Vasilevsky (22-2) zmierzy się Vitorem Nobregą (13-6-1) na gali M-1 Challenge 42, która 20 października odbędzie się w Petersburgu. Pojedynek nie będzie jednak walką mistrzowską, choć Vasilevsky jest posiadaczem pasa wagi średniej organizacji M-1 Global.

Vasilevsky pok krótkiej przygodzie z Bellatorem i porażce z rąk Maiquela Falcao, wygrał 5 kolejnych pojedynków. W swojej ostatniej walce na gali League S-70 zastopował w 3. rundzie Trevora Prangleya. „Slava” jest również pogromcą dwójki Polaków – Roberta Jocza i Tomasza Narkuna. Pierwotnie rywalem Rosjanina na M-1 Challenge 42 miał być Ramazan Emeev, z którym jednak organizatorzy gali nie doszli do porozumienia. Mówiło się również, że Vasilevsky miał otrzymać rywala ze Stanów Zjednoczonych, ale ostatecznie to Nobrega będzie jego przeciwnikiem 20 października w Patersburgu.

Nobrega, który znany jest z gal KSW, a także Fighters Areny od dłuższego czasu walczy w kratkę. Ostatnio gościł w Polsce w maju tego roku, kiedy na gali FA 8 zmierzył się z Damianem Milewskim, a kontrowersyjny werdykt zamieniono później w zwycięstwo Polaka. Niedawno mówiło się też o jego występie na jednej z nadchodzących gal Profesjonalnej Ligi MMA, gdzie jego rywalem miał być wspomniany wcześniej Robert Jocz, ale do tego pojedynku prawdopodobnie nie dojdzie. Walka z Vasilevskim będzie dla Nobregi pierwszą na rosyjskiej ziemi.

Comments are closed.