Volkanovski spotkał się z kolejnym rywalem! „Może i jesteś niepokonany, ale idę po to zero” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 09 lipca 2023

Na gali UFC 290, która zakończyła International Fight Week kolejną wygraną odniósł Alexander Volkanovski. Australijczyk tuż po wyjściu spotkał się z, najprawdopodobniej, kolejnym pretendentem do pasa wagi piórkowej.

„The Great” wrócił do swojej macierzystej dywizji po nieudanej próbie sięgnięcia po drugą koronę – kategorii lekkiej. Ci, którzy myśleli, że Alex straci motywację, szybko zostali wyprowadzeni z błędu. Choć Yair Rodriguez słynie z ekwilibrystycznych kopnięć i niebanalnych technik, nie znalazł żadnej odpowiedzi na mistrza.

Volkanovski z łatwością dominował go już od 1. odsłony. Jego zapasy okazały się kompletnie nie do przejścia, a kolejne bomby spadały na głowę „El Pantery” w ground and pound. Z każdą kolejną odsłoną Rodriguez wyglądał coraz gorzej. W końcu „Volk” trafił go potężnym ciosem, po którym obalił przy siatce. Tam dokończył dzieła zniszczenia i znokautował oponenta w 3. rundzie.

Po wyjściu z oktagonu Volkanovski zauważył prawdopodobnego kolejnego rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. Mowa tu oczywiście o niepokonanym Ilii Topurii, o którym Alex mówił, że z chęcią się z nim zmierzy. Krótka konwersacja między panami została uwieczniona przez kamery:

Volkanovski: Jesteś gotowy? Chcesz to zrobić?
Topuria: Oczywiście!
Volkanovski: Urodziłeś się gotowy, tak? Myślałem, że jesteś trochę wyższy.
Topuria: Nie jestem taki niski, chłopcze.
Volkanovski: Zobaczymy, co się stanie, tak? Może i jesteś niepokonany, ale idę po to zero!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments