volkan oezdemir usypia walkera potężnymi bombami video

Volkan Oezdemir usypia Walkera potężnymi bombami! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2024

Johnny Walker i Volkan Oezdemir zmierzyli się na gali UFC w Rijadzie. Volkan Oezdemir znokautował Johnny’ego Walkera w pierwszej rundzie.

W pierwszej walce głównej karty gali UFC w Arabii Saudyjskiej spotkali się Johnny Walker i Volkan Oezdemir. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Obaj zawodnicy byli notowani w czołowej dziesiątce rankingu dywizji do 93 kilogramów.

Brazylijczyk plasował się na siódmej lokacie natomiast Szwajcar zajmował 9 miejsce. Śmiało można zatem uznać, że wygrany będzie mógł liczyć na walkę z oponentem z topowej piątki.

Oezdemir szybko trafił dwoma krótkimi ciosami. Walker odpowiada low kickami. Volkan stara się iść do przodu i narzucać tempo. Walker wyprowadza kolejne kopnięcia jednak Szwajcar odpowiada tym samym. Obaj zawodnicy mają już mocno zaczerwienione nogi wykroczne. Świetna kombinacja Oezdemira. Volkan miesza ciosy na tułów i na głowę Walkera. Niesamowite Oezdemir trafia potężną bombą i podłączony osuwa się na matę. Volkan dobija kolejną bombą i wysyła Walkera do krainy snów!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments