volkan oezdemir chce walczyć z janem błachowiczem

Volkan Oezdemir chce walczyć z Janem Błachowiczem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2024

Volkan Oezdemir w efektowny sposób znokautował Johnny’ego Walkera. Po zwycięstwie Szwajcar wyraził chęć stoczenia walki z Janem Błachowiczem.

Volkan Oezdemir dopisał do rekordu kolejną wygraną w octagonie organizacji UFC. Były pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej znokautował Johnny’ego Walkera na gali w Rijadzie.

Po wygranej Szwajcar udzielił wywiadu Danielowi Cormierowi. Najpierw panowie porozmawiali o przebiegu pojedynku, następnie były mistrz UFC zapytał Oezdemira o to z kim chciałby się zmierzyć.

Volkan wyraźnie zaznaczył, że zależy mu wyłącznie na pojedynkach z oponentami ze ścisłej czołówki dywizji do 93 kilogramów. Oezdemir wymienił nazwisko Jana Błachowicza jako jednego z dwóch potencjalnych przeciwników.

– Moim jedynym celem jest znalezienie się na szczycie dywizji. Wygranie mistrzowskiego pasa, to moje przeznaczenie. Kolejny gość, z którym się zmierzę? Jamahal Hill, Jan Błachowicz, szczerze pierd*li mnie kto to będzie, ważne żeby był zawodnikiem z czołówki rankingu.

Trzeba przyznać, że Oezdemir byłby bardzo interesującym rywalem dla Polaka. Obaj zawodnicy są zbliżonego wzrostu natomiast Błachowicz dysponuje większym zasięgiem. Janek jest również bez wątpienia wszechstronniejszym zawodnikiem.

Wiele może zależeć od tego kiedy Jan Błachowicz będzie gotowy do powrotu i jak będzie wyglądała sytuacja rankingowa. Oezdemir bez wątpienia zanotuje teraz awans, nie powinien jednak uplasować się wyżej niż na 6. miejscu, gdyż te zajmuje Nikita Krylov, który pokonał Szwajcara w przeszłości.

Kto wygrałby walkę Błachowicz vs Oezdemir?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments