Archiwum

Virgil Zwicker rywalem Jana Błachowicza na KSW 25!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zwicker

Virgil Zwicker (11-3) będzie rywalem Jana Błachowicza na nadchodzącej gali KSW 25, która 7 grudnia odbędzie się we Wrocławiu. 31-letni Amerykanin ma za sobą występy w Strikeforce oraz Bellatorze. Ostatni raz walczył na wrześniowej gali Bellator 99, gdzie pokonał Nicka Moghaddama, zaliczając udany debiut w organizacji Bjorna Rebney’a. W rozwinięciu informacja prasowa.

Karta walk gali KSW25 już w komplecie! Dziś mamy przyjemność ogłosić, że rywalem Jana Błachowicza w drugiej walce wieczoru grudniowej gali będzie Amerykanin Virgil Zwicker.

Zwicker, noszący pseudonim „Rezdog” to były zawodnik organizacji Strikeforce i Bellator. Stoczył czternaście zawodowych pojedynków z czego aż jedenaście wygrał. Mierzy sto osiemdziesiąt siedem centymetrów, waży dziewięćdziesiąt dwa kilogramy i na co dzien trenuje Tea, Quest Teneluca, gdzie jest jednym ze sparingpartnerów takich tuz światowego MMA jak m.in. Dan Henderson, Vladimir matyushenko i Chael Sonnen.
Amerykański zawodnik ma 31 lat i należy do prężnie działającego managementu MC Hammer’s Group.

Rywalem Zwickera na KSW25 będzie Międzynarodowy Mistrz Federacji KSW Jan Błachowicz, który już po raz trzeci stanie do obrony mistrzowskiego pasa zdobytego w listopadzie 2011 roku. Obecnie popularny „John” przebywa w Skandynawii, a kontretnie w szwedzkim Sztokholmie, gdzie przygotowuje się do tego pojedynku z byłym pretendentem do mistrzowskiego pasa UFC,Alexandrem Gustafssonem.

Konfrontacja Błachowicz vs. Zwicker zapowiada się bardzo interesująco. Na przeciw siebie staną zawodnicy, którzy większość swoich dotychczasowych walk wygrywali przed czasem, Polak przez poddania, a Amerykanin przez nokauty. Kto w grudniu dołoży sobie do rekordu kolejną wygraną? Dowiemy sie już 7 grudnia na gali KSW25 we Wrocławiu.