[VIDEO] Siła Pudzianowskiego czy szybkość Khalidova? Mamed prezentuje formę na tarczach

S
0
Opublikowano: 02 grudnia 2022

Już ostatnie dwa tygodnie dzielą nas od wyczekiwanego pojedynku legend KSW. 17 grudnia do klatki powróci Mamed Khalidov, żeby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Były strongman ma już za sobą jedno starcie z legendą polskiego MMA. Na gali KSW 70 stanął do starcia z Michałem Materlą, a przez większość osób ze środowiska sportów walki był skazywany na porażkę. Jak się okazało „Cipao” nie stanowił dla niego dużego wyzwania i brutalnie znokautował byłego mistrza już w pierwszej rundzie.

Siła Pudzianowskiego czy szybkość Mameda?

Tym razem wszyscy dają znacznie większe szanse Pudzianowskiemu, jednak nadal faworytem jest jego rywal. Mamed jest znacznie bardziej doświadczony i walczy całkiem inaczej niż Materla. Będzie to dla niego powrót po rocznej przerwie i ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia.

Z całą pewnością Khalidov będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia, ale również szybkości. Po stronie Pudzianowskiego natomiast warunki fizyczne i siła. Jak wiemy, w klatce może być nawet ponad 25 kilogramów różnicy.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Obaj zawodnicy są na końcówce przygotowań, a na Instagramie pojawiło się właśnie nagranie z treningu Mameda. Były mistrz zaprezentował swoją szybkość oraz padło takie pytanie:

– Co wygra? Siła czy szybkość? 

Zostaw ocenę
0
0