[VIDEO] Kolejni zawodnicy FEN podążą śladem Rębeckiego? Paweł Jóźwiak zdradza, kto ma klauzulę UFC!

S
0
Opublikowano: 17 stycznia 2023

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku usłyszymy o kolejnych transferach największych gwiazd FEN do UFC! Prezes federacji zdradził w najnowszym wywiadzie o specjalnych zapisach niektórych ze swoich zawodników.

Paweł Jóźwiak już niedługo stoczy kolejną walkę w swojej karierze, a tym razem wystąpi na freakowej gali Fame MMA 17. Jego przeciwnikiem będzie jeden z włodarzy tamtejszej federacji, znany twórca internetowy Michał „Boxdel” Baron.

Pan prezes z tego tytułu niespecjalnie może się zajmować swoją organizacją, czyli Fight Exclusive Night. Wciąż oczywiście interesuje się zarówno obecnymi, jak i byłymi fighterami. Jeden z nich, były mistrz wagi lekkiej Mateusz Rębecki, zadebiutował przed kilkoma dniami w UFC. Po zmianie rywala niemal na ostatnią chwilę zmierzył się z Nickiem Fiore, którego pokonał pewną, jednogłośną decyzją sędziów.

„Chińczyk” może nie być jedynym fighterem z FEN, który w tym roku pojawi się w największej federacji MMA na świecie. Na YouTube’owym kanale „Fansportu TV” pojawił się wywiad z Pawłem Jóźwiakiem, który został zapytany o to, których z zawodników jego organizacji widziałby w UFC.

„Taką trójkę najbardziej… W pierwszej kolejności Oleksiejczuk, w drugiej Formela. Tutaj też Bartek Szewczyk, moim zdaniem to jest zawodnik, który może też tam z czasem trafić, bo ma na to papiery.”

Mistrz kategorii półśredniej FEN w sylwestra zamieścił na swoich social mediach zdjęcie z sali Ankos MMA Poznań, gdzie trenował w trykocie UFC. Paweł Jóźwiak powiedział między wierszami, że zaczęto prowadzić już rozmowy z amerykańskim gigantem! Cezaremu pozwala na to specjalny zapis w kontrakcie, który posiada też Kacper Formela.

[Oleksiejczuk] Ma swój management teraz, z tego co wiem ten sam, co wprowadził tam Mateusza Rębeckiego, także rozmowy są. No a co przyniesie przyszłość to zobaczymy. Ja mu życzę tego UFC. Ma klauzulę w swoim kontrakcie, także być może w tym roku już tam trafi. Kacper też ma klauzulę UFC akurat, także daj mu Boże.”

Obstaw walkę Pawła Jóźwiaka na FAME 17!

Starcie Paweł Jóźwiak vs. „Boxdel” obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS.

Jest to specjalna oferta powitalna. Pierwszy zakład do 200 zł obstawisz bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz PEŁEN ZWROT!

Zostaw ocenę
0
0