Mircea KSW

Valeriu Mircea po KSW 78: „Dobrze się czuję w KSW, chcę walczyć o pas”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2023

Valeriu Mircea udzielił wywiadu po gali KSW 78. W rozmowie z Pauliną Klimek „Samotny Wilk” przyznał, że mimo doświadczenia w takich organizacjach jak M-1 czy Bellator nie zamierza opuszczać KSW. Valeriu dobrze się czuje w polskiej federacji i chce walczyć o najwyższe cele.

Na gali KSW 78 Mircea walczył z Borysem Mańkowskim. Pochodzący z Mołdawii, a mieszkający we Włoszech zawodnik zaskoczył zawodnika Czerwonego Smoka atakiem latającym kolanem. „Samotny Wilk” brutalnie znokautował Polaka, więcej na ten temat tutaj. KSW 78: Valeriu Mircea zaskoczył Mańkowskiego latającym kolanem! [VIDEO]

Na backstage po gali Mircea udzielił wywiadu Paulinie Klimek, reporterce federacji KSW. Oto co zawodnik powiedział:

„Jak obiecałem wam wszystkim, że będzie show, że będzie ciekawie, po pierwszej walce miałem kontuzję, ale potem wróciłem i dziś jeszcze raz pokazałem kto to jest Valeriu Mircea. Walczyłem w topowych organizacjach, tak teraz na ten moment dobrze się przygotowałem do tej walki, dobrze się czuję w KSW i chcę nadal pokazywać to co najlepsze. Ja wam pokazałem swoją wartość i teraz chciałbym zawalczyć o pas KSW, ogółem obojętne mi z kim będę walczył, jak będzie pojedynek o pas to jestem gotowy. W przeszłości współpracowałem z managerką, która nie traktowała mnie dobrze natomiast teraz jestem gotowy sam usiąść do stołu i porozmawiać, ponegocjować. Podczas przygotowań do walki miałem kontuzje żeber i ręki, ale teraz po starciu z Borysem jest wszystko dobrze.”

Zostaw ocenę
0
0