utalentowany oskar szczepaniak pokonał doświadczonego adriana zielińskiego

Utalentowany Oskar Szczepaniak pokonał doświadczonego Adriana Zielińskiego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2024

Adrian Zieliński i Oskar Szczepaniak spotkali się w jednym ze starć gali KSW 95, które miało zadbać o to by poderwać publiczność z miejsc.

Adrian Zieliński i Oskar Szczepaniak zmierzyli się w limicie kategorii półśredniej. Pojedynek ten śmiało można było uznać zderzeniem doświadczenia z młodością.

Adrian Zieliński to lokalny bohater, który na gali KSW 95 mógł liczyć na doping kibiców w Olsztynie. Zieliński od wielu lat reprezentuje barwy Arrachionu Olsztyn.

Adrian Zieliński dwukrotnie trafił mocnym prawym. Zawodnik Arrachionu wywiera presję. Wyprowadza niskie kopnięcie. Szczepaniak kontruje prostym. Zieliński więcej chodzi na nogach, stara się skracać dystans. Oskar Szczepaniak stara się wykorzystywać lepsze warunki fizyczne. Kolejny świetny prawy Zielińskiego. Dwa dobre wysokie kopnięcia Szczepaniaka. Ostra bomba Zielińskiego. Ugiął się na nogach Szczepaniak jednak przetrwał. Oskar wchodzi w klincz i stara się obalić rywala. Szczepaniak trafia lewym a po chwili wyprowadza soczystego middle kicka.

Oskar Szczepaniak zaczyna się rozkręcać i coraz częściej trafiać. Młody zawodnik zdaje się mieć większy wachlarz technik stójkowych. Bardzo kreatywny w stójce jest Szczepaniak. Zieliński odgryza się klasycznymi atakami. Tempo walki ciut spadło jednak wciąż jest to wyłącznie starcie kickbokserskie. Zawodnicy nie szukali parteru jednak niespodziewanie Szczepaniak udanie sprowadza walkę na matę. Zieliński wraca do stójki na ostatnią minutę drugiej rundy. Oskar Szczepaniak trafia potężnie i Zieliński pada na matę. Szczepaniak dopada do doświadczonego rywala jednak ten sprytnie atakuje rękę rywala dźwignią i wychodzi z opresji. Koniec rundy.

Dobra wymiana na środku klatki. Szczepaniak wyprzedza Zielińskiego. Oskar trafia i Adrian musi podnosić się z maty. Młody zawodnik póki co spisuje się na medal w starciu z weteranem. Zieliński chciał iść po kimurę jednak stracił pozycję. To ułatwia Szczepaniakowi budowanie przewagi. Oskar stara się przenieść walkę na matę i zaznaczyć dominację. Krótka wymiana w końcówce. Koniec walki. Utalentowany zawodnik pokonał doświadczonego weterana.

Oskar Szczepaniak pokonał Adriana Zielińskiego po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments