uśmiechnięty alex pereira miażdży jamahala hilla

Uśmiechnięty Alex Pereira miażdży Jamahala Hilla: Minęły 2 miesiące, może dopiero obudził się po nokaucie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2024

Alex Pereira udowodnił że potrafi skontrować rywala nie tylko ciosami, lecz również słownie. Brazylijczyk zmiażdżył Jamahala Hilla w ostatniej wypowiedzi dla stacji FOX.

W ostatnich dniach Jamahal Hill zamieścił wpis, w którym odniósł się do zachowania Alexa Pereiry po wygranej walce. Hill zwrócił uwagę na to w jaki sposób „Poatan” celebrował zwycięstwo. Amerykanin najwyraźniej nie może pogodzić się z porażką i stara się robić zamieszanie w mediach, aby doprowadzić wkrótce do rewanżu.

Jeden z reporterów stacji FOX zapytał Alexa Pereirę o jego opinię na temat wypowiedzi Hilla. Mistrz kategorii półciężkiej UFC odniósł się do słów „Sweet Dreams”. Uśmiechnięty od ucha do ucha Pereira dosłownie zmiażdżył Hilla swoją wypowiedzią.

– Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego on mówi o tym tak późno. Minęły już prawie 2 miesiące. Ludzie zazwyczaj robią to zaraz po walce, ale on może dopiero obudził się po nokaucie? Zbierasz to, co zasiejesz. Po walce z Gloverem miał ogromny szacunek do rywala. To działało też w drugą stronę. Jeśli chodzi o mnie, nie miał tego szacunku więc takie zachowanie do niego wróciło.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments