UFC

UFC: Wygrane weteranów, obrotówka Fizieva, 10 wygrana Morono w UFC.

Pinterest LinkedIn Tumblr

UFC: Wygrane weteranów, obrotówka Fizieva, 10 wygrana Morono w UFC.

Jose Aldo pokonał Roba Fonta po jednogłośnej decyzji sędziów. Przed tym starciem to Font był notowany o oczko wyżej w rankingu kategorii koguciej jednak mimo problemów na początku walki to doświadczony Brazylijczyk był w stanie narzucić swoje tempo i wraz z upływem czasu zyskiwał coraz większą przewagę, a w piątej rundzie miał nawet pełny dosiad jednak na skończenie rywala zabrakło już czasu. Aldo po wygranej ponownie wyzwał na pojedynek TJ’a Dillashawa.

Rafael Fiziev znokautował Brada Riddela obrotowym kopnięciem.

Jamahal Hill szybko znokautował faworyzowanego Jimmy’ego Crute. 30-letni Amerykanin „odkuł się” tym samym po czerwcowej porażce z Paulem Craigiem. Dla utalentowanego Australijczyka była to natomiast druga przegrana z rzędu i „The Brute” musi bez wątpienia zmienić coś w swoich przygotowaniach bo wygląda na to, że jego kariera nie podąża obecnie w dobrym kierunku.

40-letni Clay Guida udusił Leonardo Santosa na początku drugiej rundy. Chris Curtis, który wskoczył do rozpiski na zastępstwo odprawił Brendana Allena po ciosach pięściami i kolanami. Alex Morono pokonał Mickey’a Galla i zapisał na swoim koncie 10 wygraną w octagonie UFC.

Komentowanie niedostępne