ufc robert whittaker

UFC: Whittaker pokonał Gasteluma na punkty. Meerschaert lepszy od Fabińskiego.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2021

Robert Whittaker pokonał Kelvina Gasteluma na punkty. Australijczyk zgarnął zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziowskiej 50-45. Obaj zawodnicy zostali również nagrodzeni bonusem finansowym wysokości 50 000 dolarów za 'walkę wieczoru’.

Andrei Arlovski zanotował kolejne zwycięstwo w profesjonalnej karierze. Białorusin pokonał Chase’a Shermana na punkty, 30-27.

Wygląda na to, że Gerald Meerschaert znalazł patent na Polaków. Amerykanin z Racine w stanie Wisconsin w 2018 roku udusił Oskara Piechotę, a na gali w UFC Apex uśpił Bartosza Fabińskiego gilotyną w pierwszej rundzie.

Wygrane na gali zaliczyli również Jacob Malkoun, Tracy Cortez, Luis Pena, Alexander Romanov, Jesica Penne, Austin Hubbard i Tony Gravely.

W ostatniej chwili z rozpiski wypadł pojedynek Jeremy’ego Stephensa z Drakkarem Klose. Stephens popchnął Klose w trakcie ceremonii ważenia i najwyraźniej doprowadził niedoszłego oponenta do jakiegoś urazu, gdyż Klose spędził noc pod opieką fizjoterapeutów zatrudnionych przez UFC uskarżając się na ból szyi i problemy z ramieniem. Ostatecznie lekarz uznał, że Klose nie jest zdolny do stoczenia walki w octagonie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments