UFC

UFC: Waterson minimalnie lepsza od Hill. Szybka wygrana Ottmana Azaitara.

Pinterest LinkedIn Tumblr

Michelle Waterson pokonała Angelę Hill po pięciorundowej batalii. „Karate Hottie” była minimalnie lepsza na kartach sędziowskich. Waterson zyskała uznanie w oczach dwóch sędziów natomiast trzeci punktował wygraną Hill. Po walce Michelle przyznała, że była pewna siebie i ani przez moment nie zwątpiła w szansę na odniesienie zwycięstwa, przyznała również że liczyła na poddanie rywalki w trzeciej rundzie.

Ottman Azaitar szybko zyskuje renomę w UFC. Młodszy z braci Azaitarów znokautował rywala w pierwszej rundzie. „Bulldozer” pozostaje zatem niepokonany i aktualnie legitymuje się serią trzynastu kolejnych zwycięstw.

Niestety na gali nie obyło się bez kontrowersji. W starciu Hermana z Rodriguezem ten drugi prawidłowo zaatakował rywala kolanami na korpus. Herman padł na deski i Rodriguez chciał go dobić jednak sędzia wkroczył między zawodników uznając, że Rodriguez popełnił faul trafiając w krocze rywala. Nic takiego nie miało miejsca, a Herman wykorzystał ten czas na regenerację i w ostatniej minucie walki poddał Rodrigueza Kimurą.

Comments are closed.