UFC: Waterson minimalnie lepsza od Hill. Szybka wygrana Ottmana Azaitara.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 września 2020

Michelle Waterson pokonała Angelę Hill po pięciorundowej batalii. „Karate Hottie” była minimalnie lepsza na kartach sędziowskich. Waterson zyskała uznanie w oczach dwóch sędziów natomiast trzeci punktował wygraną Hill. Po walce Michelle przyznała, że była pewna siebie i ani przez moment nie zwątpiła w szansę na odniesienie zwycięstwa, przyznała również że liczyła na poddanie rywalki w trzeciej rundzie.

Ottman Azaitar szybko zyskuje renomę w UFC. Młodszy z braci Azaitarów znokautował rywala w pierwszej rundzie. „Bulldozer” pozostaje zatem niepokonany i aktualnie legitymuje się serią trzynastu kolejnych zwycięstw.

Niestety na gali nie obyło się bez kontrowersji. W starciu Hermana z Rodriguezem ten drugi prawidłowo zaatakował rywala kolanami na korpus. Herman padł na deski i Rodriguez chciał go dobić jednak sędzia wkroczył między zawodników uznając, że Rodriguez popełnił faul trafiając w krocze rywala. Nic takiego nie miało miejsca, a Herman wykorzystał ten czas na regenerację i w ostatniej minucie walki poddał Rodrigueza Kimurą.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments