ufc cortes acosta znokautował brzeskiego

UFC: Waldo Cortes-Acosta posłał Łukasza Brzeskiego na deski! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

Łukasz Brzeski stoczy dziś pojedynek o być albo nie być w UFC. Polak walczący w kategorii ciężkiej zmierzy się z zawodnikiem z Dominikany. Rywalem Brzeskiego będzie Waldo Cortes-Acosta. Jaki był wynik walki Brzeski vs. Cortes-Acosta?

Przed nami ostatnie starcie karty wstępnej gali UFC Singapur. Organizacja UFC powróciła do Azji z solidnym eventem. W walce wieczoru wystąpią Max Holloway i Chan Sung Jung. Polskich kibiców interesują głównie starcia z udziałem Michała Oleksiejczuka i Łukasza Brzeskiego.

Łukasz Brzeski zamyka kartę wstępną gali UFC w Singapurze. Polski ciężki zmierzy się z Waldo Cortesem-Acostą. Nim przejdziemy do relacji z walki Brzeski vs Cortes-Acosta przypominamy gdzie można obstawić i oglądać galę UFC Singapur oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC: Max Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC SingapurHolloway vs. Chan Sung Jung, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Brzeski vs. Cortes-Acosta – relacja, wynik walki

Cortes-Acosta rozpoczął od niskiego kopnięcia. Polak odpowiedział tym samym. Zawodnik z Dominikany zaczął mieszać kopnięcia z ciosami bokserskimi. Łukasz Brzeski atakuje low kickami nogę wykroczną rywala. Mocne ciosy Waldo, Polak odpowiada kopnięciem. Zawodnik z Dominikany rozkręca się jak chodzi o uderzenia pięściami, póki co trafia jednak w gardę naszego reprezentanta. Brzeski musi podkręcić tempo. Polak trafia wysokim kopnięciem które rywal przechwycił i zaatakował Polaka serią ciosów. Niestety Waldo Cortes-Acosta ustrzelił Polaka, a ten zaczął odchodzić od rywala będąc odwrócony plecami co fighter z Dominikany wykorzystał. Koniec walki Brzeski przegrywa i zapewne pożegna się z UFC.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – kursy bukmacherskie

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Max Holloway, na którego wygraną wystawiono kurs 1.10Korean Zombie jest natomiast ogromnym underdogiem, na zwycięstwo Koreańczyka wystawiono bowiem kurs 6.02 – jest to sytuacja niezwykle rzadko spotykana w main evencie gali UFC!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Holloway vs. Korean Zombie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments