ufc vegas 78 bryan battle udusił aja fletchera video

UFC Vegas 79: Bryan Battle udusił AJ’a Fletchera [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

W drugiej walce głównej karty gali UFC Vegas 79 zmierzyli się Bryan Battle oraz AJ Fletcher. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej. Jaki był wynik walki Battle vs. Fletcher?

Zarówno Bryan Battle jak i AJ Fletcher trafili do organizacji UFC poprzez programy telewizyjne bezpośrednio powiązane z organizacją. Bryan Battle dostał się do najlepszej ligi MMA na świecie dzięki występom w The Ultimate Fighter natomiast AJ Fletcher związał się umową z UFC po wygranej z Leonardo Damianim w Dana White’s Contender Series.

Pochodzący z Charlotte Bryan Battle jest starszym z dwójki fighterów i ma na koncie już pięć walk stoczonych w UFC. „Pooh Bear” może się pochwalić rekordem 4-1 w UFC. Na uwagę zasługuje fakt, że zawodnik szybko nokautował swoich rywali.

Młodszy o trzy lata „The Ghost” stoczył do tej pory w UFC trzy walki z czego dwie przegrał. W swoim ostatnim występie AJ udusił gilotyną Thembę Gorimbo. Fletcher musi zatem wygrać z Battlem jeśli marzy o pozostaniu w szeregach najlepszej ligi MMA na świecie.

Darmowy stream online z gali UFC Vegas 79 jest dostępny na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl! Rejestracji możesz dokonać klikając w ten link. Otwórz konto i oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

UFC Vegas 79: Battle vs. Fletcher – relacja, wynik walki

Fletcher rozpoczął od mocnych niskich kopnięć. Battle ma znaczną przewagę warunków fizycznych. AJ stara się skracać dystans i wchodzić w rywala łokciami jednak Bryan wykorzystuje frontalne kopnięcia by trzymać oponenta na dystans. Fletcher atakuje oponenta mocnymi prawymi. Kombinacja lewy-prawy w wykonaniu AJ’a. Battle zaskoczył rywala wysokim kopnięciem, ale póki co weszło był to atak na gardę. Korpus Fletchera jest już mocno zaczerwieniony od kopnięć wyprowadzonych przez Battle’a. Klincz i praca o uzyskanie przewagi. AJ wystrzelił łokciem i pod rywalem ugięły się nogi. Podłączony Battle dał radę dość szybko się podnieść i rozsądnie zasłaniał głowę aż w końcu „odbudował” pozycję defensywną na tyle dobrze, że Fletcher zaprzestał dalszego ataku.

Battle rozpoczął drugą rundę od większej ilości ciosów bokserskich jednak Fletcher szybko wszedł w klincz i starał się pracować nad uzyskaniem obalenia. Battle odwrócił pozycję i dociska rywala do siatki. Bryan atakuje kolanami, raz za razem, prawdziwa seria uderzeń na korpus. Fletcher starał się pójść po duszenie gilotynowe jednak Battle łatwo z tego wyszedł i ma pozycję dominującą w parterze. Zawodnik który ma na koncie więcej walk w UFC może teraz spokojnie pracować z góry. Koniec walki! Fletcher zaczął się wykręcać czym umożliwił Battle’owi zajście za plecy. Bryan Battle wpiął ciasne duszenie i AJ odklepał!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments