UFC Charlotte: Rozenstruik vs Almeida

UFC: Rozenstruik vs Almeida – Kursy bukmacherskie. Co i gdzie obstawiać?

S
0
Opublikowano: 13 maja 2023

Już dzisiejszego wieczoru UFC pojawi się z galą w Charlotte, gdzie w walce wieczoru Jairzinho Rozenstruik zmierzy się z Jailtonem Almeidą. Wydarzenie obfituje w mocne pojedynki, w których nie będzie brakować

Największa federacja MMA na świecie kolejny raz odwiedza Charlotte, gdzie ostatnie wydarzenie zorganizowali aż 5 lat temu. Tym razem nie zabraknie wielkich emocji, a w najważniejszych walkach zobaczą czołówkę wagi ciężkiej i półciężkiej!

-> Graj i oglądaj UFC na żywo! <-

UFC Charlotte: Kursy bukmacherskie

Podczas UFC Charlotte nie brakuje zdecydowanych faworytów i underdogów. Największe szanse bukmacherzy dają Jailtonowi Almeidzie, który w main evencie spotka się z Jairzinho Rozenstruikiem. Niedoszły rywal Marcina Tybury, podobnie jak Brazylijczyk nie jest długodystansowcem, toteż tego wieczoru można się spodziewać ciężkiego KO!

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na UFC Charlotte: Rozenstruik vs Almeida. Więcej wydarzeń do typowania znajdziecie po kliknięciu w poniższą grafikę.

Typy i zakłady bukmacherskie

Szanse na to, że Almeida znokautuje Rozenstruika są naprawdę duże. O ile „Bigi Boi” słynie z twardej szczęki i potężnego uderzenia, o tyle Brazylijczyk zdaje się mieć szerszy wachlarz umiejętności. Jailton znakomicie sobie radzi w parterze, przez co Jairzinho będzie musiał wystrzegać się zejścia do tej płaszczyzny.

Co-main event UFC Charlotte na pewno bacznie oglądał będzie Jan Błachowicz. Smith i Walker wciąż „kręcą się” wokół ścisłego topu kategorii półciężkiej. Amerykanin wraca po porażce z Magomedem Ankalaevem, która przerwała jego serię 3. kolejnych zwycięstw. Brazylijczyk słynie z kolei z bardzo szybkich skończeń, co zaprezentował w ostatnich pojedynkach. Kursy na obu panów rozkładają się po równo, ale pojedynek ten nie powinien dotrwać do decyzji sędziowskiej.

Typowanie UFC Charlotte. Co obstawiać?

Kartę walk UFC Charlotte w całości możecie obstawić i oglądać na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na kapitalną ofertę powitalną! Za samą rejestrację dostaną darmowe 20 zł, a kolejnych 10 doliczone zostanie do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko. Trzy pierwsze zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawione będą bez ryzyka! To znaczy, że jeśli pierwszy kupon będzie zwycięski wygrana trafia na konto, a w przypadku przegranej Fortuna zwróci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli kupon również okaże się nietrafiony!

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments