Beneil Dariush Mateusz gamrot ufc free fight

UFC przypomina walkę Beneil Dariush vs. Mateusz Gamrot [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2023

Organizacja UFC udostępniła w sieci pełny zapis pojedynku Beneila Dariusha z Mateuszem Gamrotem. Free fight oczywiście promuje występ Amerykanina na gali UFC 289 w Vancouver.

Beneil Dariush na gali UFC 289 w Kanadzie zmierzy się z Charlesem Oliveirą. Starcie Amerykanina z Brazylijczykiem ma wyłonić pretendenta do pojedynku o pas mistrzowski UFC w kategorii lekkiej.

Nie może zatem dziwić fakt, że przed sobotnim wydarzeniem podjęto decyzję o dodatkową promocję w postaci udostępnienia ostatniej z walk „Benny’ego”.

Beneil Dariush i Mateusz Gamrot zmierzyli się w październiku 2022 roku na gali UFC 280. W starciu na punkty po decyzji sędziów lepszy okazał się Amerykanin. „Gamer” nastawił się w tym pojedynku głównie na próby sprowadzeń i walkę na macie jednak Dariush okazał się być silnym graczem w tym aspekcie MMA.

Liczymy na to, że Dariush zaprezentuje się równie dobrze w pojedynku z Oliveirą, gdyż byłoby to korzystne rozwiązanie również dla Polaka. Obaj notując kolejne wygrane mogą bowiem w przyszłości zmierzyć się w rewanżowej potyczce.

https://www.youtube.com/watch?v=hjEjoHSxuC0
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments