ufc potwierdziło powrót do chin

UFC potwierdza powrót do Szanghaju

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 listopada 2023

Organizacja UFC wreszcie potwierdziła zapowiadany od kilku tygodni powrót do Chin. Najlepsza liga MMA na świecie zorganizuje 9 grudnia event w Szanghaju. W sieci pojawiła się już nawet pierwsza video zapowiedź tego wydarzenia.

Od kilku tygodni wiele mówiło się o tym, że na początku grudnia organizacja UFC wreszcie powróci do Chin. Dziś oficjalnie ogłoszono, że 9 grudnia najlepsza liga MMA na świecie zawita do Szanghaju.

Organizacja UFC wydała specjalną informację prasową za pośrednictwem której przekazano wypowiedź Kevina Changa, wiceprezesa organizacji UFC, który jest głównodowodzącym na rynek azjatycki. Oto co przekazał Chang.

„Pierwszy event organizacji UFC w Szanghaju w 2017 roku był rekordowy pod wieloma względami, a zarazem stworzył niesamowite wspomnienia wszystkim fanom, którzy byli tego dnia z nami. Nie możemy się doczekać by zorganizować kolejne wydarzenie dla naszych kibiców, którzy dopingują z wielką pasją, a także tego by nowa generacja chińskich fighterów mogła zaprezentować światu swe umiejętności. Cieszymy się, że możemy wrócić do miasta, w którym rozpoczęła się przygoda UFC z kontynentalnymi Chinami. W Szanghaju mamy swój instytut, mamy swe kwatery, zainwestowaliśmy wiele by stworzyć zawodnikom możliwości do rozwoju i otworzyć nowy rozdział MMA w Chinach.”

Walką wieczoru wydarzenia ma być pojedynek Andre Muniza z Parkiem Jun Youngiem. O udział w wydarzeniu zabiega także Sharabutdin Magomedov, który rozmawiał w tej sprawie z Daną Whitem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments