UFC Paryż Morgan Charriere wita się z ufc świetną wygraną

UFC Paryż: 'Ostatni Pirat’ Morgan Charriere wita się z UFC świetną wygraną! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

W pierwszej walce karty głównej gali UFC w Paryżu zmierzyli się Morgan Charriere i Manolo Zecchini. Starcie Francuza z Włochem zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Jaki był wynik walki Charriere vs. Zecchini?

Zarówno Morgan Charriere jak i Manolo Zecchini zadebiutują w organizacji UFC podczas gali w Paryżu. Obaj zawodnicy mają dość interesujące przydomki. W octagonie zmierzą się „Ostatni Pirat” oraz „Wenecki Anioł”.

Francuz budował swoją karierę walcząc w ostatnich czterech latach w organizacji Cage Warriors gdzie sięgnął po pas mistrzowski. Włoch toczył głównie boje w rodzimej organizacji Venator jednak ma na koncie także jeden występ dla organizacji Cage Warriors.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Charriere vs. Zecchini – relacja, wynik walki

Charriere szybko trafia prawym, na co Włoch odpowiada front kickiem. Sporo wymian ciosów i obaj zawodnicy zarówno trafili jak i przyjęli, a nie minęła jeszcze nawet minuta. Zecchini wchodzi w rywala mocnymi prawymi jednak Francuz zszedł z linii ciosu. Charriere atakuje ładnym low kickiem i wyprowadza celny lewy prosty. Morgan trafia dwukrotnie. Włoch odpowiada niskim kopnięciem. Na ten moment 'Ostatni Pirat’ wygląda na lepiej poukładanego zawodnika niż 'Wenecki Anioł’. Manolo po raz kolejny atakuje potężnym prawym. Bardzo mocne middle kicki Charriere’a! Zecchini wygląda na zranionego. Francuz tym razem wypuszcza front kick na korpus, a jego stopa niemal wbiła się w głąb ciała oponenta. Ponowienie ataku i jest po walce! WOW!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments