NEWSY

UFC otworzy kolejny Performance Institute – tym razem w Szanghaju

Pinterest LinkedIn Tumblr

UFC OGŁASZA EKSPANSJĘ W CHINACH

UFC  PERFORMANCE INSTITUTE BĘDZIE OTWARTY W SZANGHAJU W 2019 ROKU

Na 9000 metrach kwadratowych powstanie elitarny Ośrodek Treningowy, w którym organizowane będą lokalne wydarzenia
oraz gale na żywo

SZANGHAJ i LAS VEGAS – UFC®, światowy lider wśród organizacji mieszanych sztuk walki (MMA), ogłosiło dzisiaj, że planuje otworzyć największy na świecie ośrodek treningowy MMA w Szanghaju, w Chinach już w 2019 roku, a już w tym tygodniu odbędzie się pierwsza w historii UFC gala w Pekinie, UFC FIGHT NIGHT® BEIJING: BLAYDES vs. NGANNOU 2 Presented by General Tire. Wydarzenie to będzie miało miejsce w sobotę, 24 listopada w Cadillac Arena.

UFC Performance Institute Shanghai będzie służył jako ośrodek treningowy, w którym będą rozwijali się zawodnicy MMA z Chin oraz pobliskich krajów. UFC wykorzysta ten ośrodek jako swoją główną siedzibę w Azji. Ponadto, do UFC Performance Institute sprowadzeni zostaną eksperci od MMA, rozwoju fizycznego oraz kondycyjnego, dietetycy, fizjoterapeuci oraz inni specjaliści.

UFC Performance Institute Shanghai będzie mógł również służyć jako arena, na której produkowane będą gale na żywo transmitowane w TV oraz na kanałach internetowych UFC. 

Co więcej, w budynku będą znajdowały się miejsca do zakwaterowania, stołówka, sklepy oraz specjalne miejsce dla fanów. Gdy ten ośrodek za miliony dolarów zostanie ukończony, będzie rozciągał się na terenie prawie 9000 metrów kwadratowych, co sprawi, że będzie aż trzy razy większy niż oryginalny UFC Performance Institute w Las Vegas.

„UFC Performance Institute Shanghai będzie niczym latarnia morska dla młodych sportowców w Chinach i całej Azji, którzy marzą, aby mierzyć się z elitą w UFC”, powiedział Dana White, Dyrektor UFC. „Ten ośrodek pokaże im drogę do UFC oraz da możliwość wejścia na światowy poziom. Chiny są kolejnym regionem, w którym możemy się rozwijać. Jesteśmy ogromnie podekscytowani tym projektem i tym co znaczy dla przyszłości MMA.”

 MMA.”

UFC Performance Institute Shanghai posłuży jako katalizator rozwoju zawodników w Azji i sprawi, że ich umiejętności znacznie szybciej osiągną poziom gotowości na UFC. Pełna kadra trenerów MMA będzie wprowadzała specjalny system treningowy stworzony we współpracy z byłym mistrzem kategorii półciężkiej UFC, a obecnie członkiem UFC Hall of Fame oraz Dyrektorem UFC ds. Rozwoju Zawodników, Forrestem Griffinem. Ten cały zespół będzie odpowiadał za zintegrowany, interdyscyplinarny rozwój zawodników oraz ich wsparcie na każdym kroku. 

UFC otworzyło swój pierwszy UFC Performance Institute w Las Vegas w 2017 roku. Był to pierwszy na świecie multidyscyplinarny ośrodek treningowy, w którym przeprowadzane są badania naukowe oraz wprowadzane są innowacje. Przez pierwsze 17 miesięcy działalności, ponad 400 zawodników z UFC skorzystało z ośrodka oraz dodatkowych usług. Co więcej, wielu zawodników z NFL, NBA, NHL, MLB oraz sportowców biorących udział w Olimpiadzie, także odwiedziło ośrodek, aby w nim trenować poza sezonem. W czerwcu 2018 roku, UFC Performance Institute ogłosił przeprowadzenie przełomowych badań w świecie MMA, „Wielopłaszczyznowa analiza wyników sportowych zawodników UFC.” Wnioski zostały wyciągnięte na podstawie ponad 30.000 danych wyników, aby stworzyć najlepsze podejście do treningów przygotowujących do zawodów MMA. 

Dodatkowe informacje dotyczące UFC Performance Institute Shanghai zostaną opublikowane w ciągu nadchodzących miesięcy.   

 

Comments are closed.