ufc orlando plakat

UFC Orlando: Thompson vs. Holland – plakat gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 listopada 2022

Organizacja UFC opublikowała plakat promujący galę UFC on ESPN 42, która odbędzie się 3 grudnia w Orlando. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek Stephena Thompsona z Kevinem Hollandem. Gala odbędzie się w Amway Center, hali w której na co dzień mecze NBA rozgrywają koszykarze Orlando Magic.

W walce wieczoru zmierzą się pochodzący z Południowej Karoliny „Wonderboy” oraz reprezentujący teksański Fort Worth „Trailblazer”. Różnica wieku między zawodnikami wynosi aż 9 lat i śmiało możemy ją określić jako starcie dwóch odmiennych pokoleń MMA.

Stephen Thompson po raz ostatni wygrał walkę przed czasem w lutym 2016 roku. Od tamtej pory 9 z 10 walk, w których brał udział Amerykanin zakończyło się decyzjami sędziowskimi. Nie ma co ukrywać, że to powoli zmierzch kariery Tompsona, a świadczyć mogą o tym również cztery porażki zanotowane w sześciu ostatnich występach.

Holland na przeciwnym biegunie.

Mimo porażki Hollanda z Khamzatem Chimaevem trudno nie zwrócić uwagi na fakt, że Kevin nie tylko wygrywa walki przez nokauty czy poddania, ale również dopisuje do zawodowego rekordu coraz ciekawsze i bardziej znane nazwiska.

Holland szczególnie upodobał sobie wygrane nad doświadczonymi Brazylijczykami, pokonał zarówno Ronaldo „Jacare” Souzę jak i Alexa „Cowboya” Oliveirę.

Jak chodzi o statystyki to fajną ciekawostką jest fakt, że Thompson nigdy nie został poddany natomiast Holland nigdy nie przegrał walki przez nokaut.

Plakat gali UFC Orlando.

Zostaw ocenę
0
0