UFC on ESPN 6: Reyes znokautował Weidmana. Komisja zmieniła wynik walki Hardy’ego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2019

Dominick Reyes pozostaje niepokonany. „Devastator” znokautował Chrisa Weidmana w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN 6. Reyes trafił Weidmana mocnym lewym, a następnie dobił rywala mocnymi ciosami w parterze. Sędzia przerwał pojedynek w 1:43 pierwszej rundy.

Końcówkę tego starcia możecie zobaczyć tutaj:

Yair Rodriguez pokonał Jeremy’ego Stephensa na punkty. „Pantera” narzucił bardzo wysokie tempo od początku pojedynku i Amerykanin był w stanie dotrzymać mu kroku wyłącznie w drugiej rundzie. Pierwszą i trzecią sędziowie wypunktowali dla posiadającego meksykańskie korzenie zawodnika i to Rodriguez mógł cieszyć się z wygranej. Głównym atutem Yaira w tej walce były mocne kopnięcia.

Greg Hardy zgarnął jednogłośne zwycięstwo nad Benem Sosolim. Były zawodnik NFL w przerwach między rundami korzystał z inhalatora, na którego użycie zezwolił jeden z inspektorów w pobliżu klatki, później jednak okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień na to by zezwolić Hardy’emu na taką „doraźną” pomoc medyczną i wynik walki zmieniono na no-contest.