NEWSY

UFC ogłasza trzy pojedynki na wielce oczekiwany event w Szkocji

Pinterest LinkedIn Tumblr

FC® ogłosiło dzisiaj trzy ekscytujące zestawienia, które będą miały miejsce podczas powrotu organizacji do Glasgow, Szkocja, w niedzielę 16 lipca
na arenie The SSE Hydro. Bilety będą w sprzedaży od piątku, 2 czerwca. 

Szkot Paul Craig (9-1; reprezentujący Coatbridge, Szkocja) jest pierwszym nazwiskiem potwierdzonym na tę galę. Zmierzy się on z finalistą programu telewizyjnego UFC, The Ultimate Fighter®, Khalil Rountree (6-2; reprezentujący Las Vegas, Nevada, USA). Craig, wchodząc do Oktagonu® przed swoją własną publicznością, będzie chciał udowodnić swoją wartość i powrócić na ścieżkę zwycięstw. Natomiast Rountree będzie chciał zostać zapamiętany tak jak po niesamowitym nokaucie, którym pokonał Daniela Jolly w lutym.

„Jeszcze nigdy jako profesjonalny zawodnik nie walczyłem w swojej ojczyźnie, a fakt, że jestem na karcie gali w Glasgow, 10 minut od mojego domu, jest po prostu niesamowity” powiedział Paul Craig. „Usłyszeć szkockich fanów wspierających mnie podczas gdy będę wychodził na arenę 16 lipca będzie po prostu cudownie”

„Mam nadzieję, że MMA w Szkocji oraz w całym Zjednoczonym Królestwie nadal będzie się rozwijało. Co raz więcej słychać o tym sporcie i chciałbym, aby co raz więcej zawodników ze Szkocji zyskało uznanie na jakie zasługują. ”

Walijczyk Jack Marshman (21-6; reprezentujący Abertillery, Południowa Walia) będzie liczył na wsparcie swoich kibiców, którzy zrobią sobie krótką wycieczkę do Glasgow, aby zobaczyć jak walczy z Kanadyjczykiem Ryanem Janesem (9-2; reprezentujący Victoria, British Columbia, Kanada). Obaj zawodnicy świetnie rozpoczęli swoje kariery w UFC i obaj będą szukali ponownego zwycięstwa, bowiem chcą piąć się w górę rankingu kategorii średniej UFC

Na gali UFC FIGHT NIGHT®: GLASGOW zawalczą również zawodnicy kategorii ciężkiej, Anglik Mark Godbeer (12,3; reprezentujący Bridgewater, Anglia) oraz Amerykanin Justin Willis (4-1; reprezentujący San Jose, Kalifornia, USA). Bardzo mocno bijący Godbeer będzie chciał dodać kolejne zwycięstwo do swojego rekordu wygrywając z debiutującym przed szkockimi kibicami Willisowi.

„Gdy ogłosiliśmy nasz powrót do Glasgow kilka tygodni temu, reakcja fanów była fenomenalna,” powiedział Joe Carr, Dyrektor UFC ds. Międzynarodowych. „Nasza gala w lipcu 2015 roku wyprzedała się w zaledwie kilka minut, a jeśli weźmiemy pod uwagę to w jaki sposób fani zareagowali na ogłoszenie tegorocznego wydarzenia, możemy spodziewać się podobnego scenariusza 2 czerwca, gdy bilety trafią do sprzedaży. Już nie możemy się doczekać, aby po raz kolejny zorganizować tu galę, która będzie zapamiętana na lata”

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT®: GLASGOW  będą w sprzedaży od piątku, 2 czerwca od 10:00 BST poprzez Ticketmaster. 

Członkowie Fight Club będą mieli okazję zakupić bilety wcześniej, w środę 31 maja od 10:00 BST, natomiast subskrybujący newsletter UFC będą mogli nabyć swoje wejściówki już 1 czerwca od 10:00 BST.

Fani, rejestrujcie swoją chęć wzięcia udziału w wydarzeniu na  www.ufc.com/Glasgow

Aby otrzymać dodatkowe informacje oraz aby zapisać się do newslettera UFC, wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze. Wszystkie pojedynki mogą ulec zmianie.

Comments are closed.