ufc 303 mcgregor vs chandler główna karta

UFC ogłasza główną kartę walk gali UFC 303: McGregor vs Chandler

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2024

Organizacja UFC ogłosiła pojedynki, które wejdą w skład głównej karty walk gali UFC 303. Main eventem wydarzenia będzie walka Conor McGregor vs Michael Chandler.

W weekend poznaliśmy skład głównej karty gali UFC 303. Ten event odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Conor McGregor i Michael Chandler. Walka Irlandczyka z Amerykaninem została zakontraktowana w limicie dywizji półśredniej. Były podwójny mistrz UFC wróci do octagonu po długiej przerwie na pojedynek ze słynącym z mocnego uderzenia Chandlerem.

Po zmianach spowodowanych kontuzjami co-main eventem gali UFC 303 będzie starcie Jamahala Hilla z Carlosem Ulbergiem. Ten bój zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

W skład głównej części wydarzenia wejdzie także walka pań. W octagonie zmierzą się Mayra Bueno Silva oraz Macy Chiasson. Pojedynek z udziałem niedawnej pretendentki do mistrzowskiego pasa kategorii koguciej jest dodatkową atrakcją dla fanów.

Główną kartę walk dopełniają zestawienia: Joe Pyfer vs Marc-Andre Barriault oraz Ian Machado Garry vs Michael Page. Zwłaszcza walka Garry’ego z MVP na papierze ma wszystko ku temu by skraść show.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments