UFC odwołuje konferencje prasową z udziałem McGregora i Chandlera

UFC odwołuje konferencję prasową w Dublinie z udziałem Conora McGregora i Michaela Chandlera!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2024

Organizacja UFC niespodziewanie poinformowała rano o odwołaniu planowanej na dzisiejsze popołudnie konferencji prasowej przed UFC 303.

Dziś w obiekcie 3Arena w Dublinie miała się odbyć wielka konferencja prasowa przed galą UFC 303. Na wydarzeniu mieli pojawić się zarówno Conor McGregor jak i Michael Chandler.

Niestety to wydarzenie zostało przełożone jednak nie podano jego nowej daty. Może to oznaczać, że zupełnie do niego nie dojdzie, gdyż ciężko wierzyć w to by Chandler leciał do Irlandii w przyszłym tygodniu mając przed sobą zaledwie trzy tygodnie do gali i ciężki proces zbijania wagi.

Sieć natychmiast zalały komentarze sugerujące, że Conor McGregor, były podwójny mistrz UFC zapewne zbyt mocno imprezował. Niewykluczone jednak, że chodzi o coś zupełnie innego, gdyż sam Dana White na konferencji po UFC 302 zapowiadał, że tuż po jej zakończeniu wylatuje do Dublina.

Miejmy nadzieję, że żaden z zawodników nie doznał kontuzji bo to oznaczałoby spore kłopoty zarówno ze znalezieniem zastępców do main eventu jak i z odpowiednim wypromowaniem i napędzeniem sprzedaży PPV.

Walkę McGregor – Chandler możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów. Kursy na main event UFC 303 znajdziesz poniżej.

Conor McGregor
VS
Michael Chandler
1 1.97
2 1.84
1 1.9
2 1.9
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments