ufc nicolas dalby znokautował gabriela bonfima i uciszył trybuny

UFC: Nicolas Dalby znokautował Gabriela Bonfima i uciszył trybuny w Sao Paulo! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2023

W co-main evencie gali UFC w Sao Paulo zmierzyli się Gabriel Bonfim i Nicolas Dalby. Starcie Brazylijczyka z Duńczykiem zakontraktowano w kategorii półśredniej. Jaki był wynik walki Bonfim vs. Dalby?

Dziś odbyła się kolejna gala organizacji UFC. Tym razem najlepsza liga MMA na świecie zorganizowała event w Sao Paulo w Brazylii.

W drugiej z walk wieczoru w octagonie zmierzyli się Gabriel Bonfim i Nicolas Dalby. Walka reprezentanta gospodarzy z zawodnikiem z Danii została zakontraktowana w limicie kategorii półśredniej (-77 kg).

Jakim wynikiem zakończył się pojedynek Bonfim vs. Dalby? Poniżej znajdziecie relację z drugiej z walk wieczoru gali UFC w Sao Paulo.

UFC: Bonfim vs. Dalby – relacja

Bardzo mocny początek walki z obu stron. Zawodnicy wdali się w wymianę ciosów na środku octagonu. W ruch poszły zarówno pięści jak i srogie kopnięcia. Nicolas Dalby wszedł w klincz i starał się przenieść walkę na matę, nic z tego. Ładny lewy Bonfima. Duńczyk odpowiada high kickiem na gardę. Dalby idzie do przodu natomiast Brazylijczyk pracuje z kontry. W połowie rundy Bonfim przenosi walkę do parteru. Gabriel obchodzi gardę rywala i jest w bocznej. Bardzo ładna praca reprezentanta gospodarzy, który przechodzi do dosiadu. Dalby ucieka z opresji jednak pakuje się z deszczu pod rynnę i przyjmuje kilka ciosów łokciami z góry. Runda 10:9 Bonfim.

Nicolas Dalby zaczyna drugą odsłonę od low kicków. Duńczyk kolejny raz zapędził się w atakach i Bonfim wykorzystuje moment by złapać rywala, wynieść i cisnąć nim o matę. Niepokonany Brazylijczyk udowadnia swój talent i przechodzi do pozycji północ południe budując grunt pod d’Arce choke. Nic z tego nie wyszło, wracamy do stójki. Nicolas Dalby atakuje łokciami w klinczu. Brudny boks Duńczyka przynosi efekty. Brutalna wymiana pod siatką. Dalby trafia kolanami, łokciami i krótkimi podbródkowymi. Bonfim odpowiada uderzeniami. Niesamowite NIcolas Dalby przełamuje rywala trafia mocnymi kolanami i dobija Brazylijczyka ground and pound!

Nicolas Dalby znokautował Gabriela Bonfima i uciszył trybuny w Sao Paulo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments