UFC Brzeski vs Cortes Acosta transmisja gdzie oglądać

UFC: Łukasz Brzeski vs. Waldo Cortes-Acosta – o której walka? Gdzie oglądać? Transmisja i stream.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

Dziś do octagonu organizacji UFC powróci Łukasz Brzeski. Polak stoczy pojedynek o być albo nie być w organizacji. O której godzinie walka Polaka? Gdzie oglądać Łukasz Brzeski vs. Waldo Cortes-Acosta? Darmowa transmisja i stream z gali UFC Singapur.

Czas na kolejne wielkie emocje związane z walką Polaka w organizacji UFC. Dziś na gali UFC Singapur do octagonu powróci Łukasz Brzeski. Dla reprezentanta Polski niestety będzie to walka o być albo nie być w najlepszej lidze MMA na świecie.

Brzeski musi pokonać Cortesa-Acostę, aby utrzymać kontrakt w organizacji UFC. Gdzie oglądać walkę Brzeski vs. Cortes-Acosta? O której rozpocznie się walka Polaka? Przypominamy gdzie obstawić i oglądać to wydarzenie. Dostępna jest darmowa transmisja z walki Brzeski vs. Cortes-Acosta!

UFC: Łukasz Brzeski vs. Waldo Cortes-Acosta – gdzie oglądać?

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Darmowa transmisja Brzeski vs. Cortes-Acosta: 13:30, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Acosta vs. Brzeski – kursy bukmacherskie

Galę UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce Waldo Cortes Acosta vs. Łukasz Brzeski faworytem bukmacherów jest reprezentant Dominikany. Polak jest wielkim underdogiem w tym starciu. Poniżej dokładne kursy na walkę w kategorii ciężkiej:

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Acosta vs. Brzeski!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments