Brandon Royval UFC nokaut video

UFC Kansas: Brandon Royval piekielnym kolanem nokautuje Matheusa Nicolau! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

W jednej z najciekawszych walk karty wstępnej gali UFC w Kansas zmierzyli się Matheus Nicolau i Brandon Royval. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii muszej. Obaj zawodnicy są notowani w czołowej piątce rankingu kategorii do 57 kilogramów! Jaki był wynik walki Royval vs. Nicolau?

30-letni Brazylijczyk Matheus Nicolau ma na koncie siedem wygranych w octagonie UFC. Zawodnik z Belo Horizonte może się aktualnie pochwalić serią sześciu kolejnych zwycięstw. W przypadku tego fightera warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to jego druga przygoda z UFC.

Za pierwszym razem mimo trzech zwycięstw i ledwie jednej porażki na koncie nie zaoferowano mu kolejnej umowy. Nicolau szybko wrócił do najlepszej ligi MMA na świecie po wygranych na galach Future FC oraz Brave CF. Od tamtej pory w ciągu dwóch lat Matheus zanotował cztery kolejne zwycięstwa w octagonie UFC.

Brandon Royval ma na koncie mniej walk w UFC od rywala natomiast bez wątpienia mierzył się z mocniejszymi oponentami. Amerykanin z Englewood w Kolorado walczył już bowiem z Kaiem Kara France, Brandonem Moreno oraz Alexandre Pantoją. „Raw Dawg” w 2022 roku pokonał Rogerio Bontorina i Matta Schnella i wie, że wygrana nad Nicolau może okazać się przepustką do pojedynku z wygranym walki Moreno vs. Pantoja.

Relacja z walki:

Spokojny początek obu zawodników. Royval wyprowadził niskie kopnięcie, a następnie spróbował high kicka. Nicolau walczy z kontry jednak dwukrotnie udało mu się trafić rywala przebijając się nad gardą rywala. Wow! Niespodziewanie Brandon Royval trafia potężnym kolanem po którym Matheus Nicolau rozjechał się na nogach. Royval dobił bezbronnego oponenta potężnym ground and pound w parterze. Niesamowity występ Brandona Royvala!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments