UFC almeida vs lewis trailer video

UFC: Jailton Almeida vs. Derrick Lewis – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 października 2023

Organizacja UFC opublikowała oficjalny trailer gali, która odbędzie się w sobotę 4 listopada w Sao Paulo w Brazylii. W walce wieczoru zmierzą się Jailton Almeida i Derrick Lewis. Zobacz video zapowiedź tego wydarzenia.

Organizacja UFC powróci do Brazylii już w najbliższą sobotę 4 listopada. Na gali w Sao Paolo czeka nas wiele interesujących pojedynków, w których reprezentanci 'kraju kawy’ będą mierzyli się z obcokrajowcami.

W walce wieczoru dojdzie do starcia Jailton Almeida vs. Derrick Lewis. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Początkowo rywalem „Malhadinho” miał być Curtis Blaydes jednak Amerykanin wycofał się z udziału w gali. Faworytem main eventu jest Almeida, jednak jeśli walka utrzyma się w stójce to Lewis z pewnością będzie polował na kolejne zwycięstwo przez nokaut.

W drugiej z walk wieczoru Gabriel Bonfim będzie starał się podtrzymać fenomenalny rekord piętnastu kolejnych zwycięstw. Bonfim pozostaje niepokonany, a matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie zestawili go z Nicolasem Dalby. Duńczyk wygrał sześć z siedmiu ostatnich walk, ale trzeba podkreślić że mierzył się głównie z zawodnikami w zbliżonym wieku. Teraz natomiast przyjdzie mu stoczyć bój z 26-letnim „Marretinhą”.

UFC: Almeida vs. Lewis – oficjalny trailer

Organizacja UFC opublikowała oficjalny trailer gali UFC w Sao Paulo. W walce wieczoru Jailton Almeida podejmie Derricka Lewisa. W co-main evencie Gabriel Bonfim zmierzy się z Nicolasem Dalby.

https://www.youtube.com/watch?v=l-E–lIDZ-4
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments