NEWSY

UFC Fortaleza – wyniki, bonusy i wywiady po gali – video

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marlon Moraes udusił gilotyną Rafaela Assuncao w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC w brazylijskiej Fortalezie. Moraes wziął tym samym udany rewanż za porażkę na gali UFC 212. Na konto zawodnika powędruje dodatkowe 50 000$ nagrody za występ wieczoru.

O podobną sumę wzbogaci się Jose Aldo, który na początku drugiej odsłony co-main eventu odprawił ciosami Renato Moicano. Były mistrz dywizji piórkowej okazał się lepszy od młodszego o trzy lata rywala i dzięki wygranej może powoli myśleć o wywalczeniu sobie ponownej szansy walki o mistrzowskie trofeum.

Dwaj magicy parteru – Demian Maia i Charles Oliveira wygrali swe walki przez poddania. Bonus trafi jednak na konto Oliveiry, który odniósł wygraną mimo tego iż jego oponent dwukrotnie naruszył jego oczy wkładając w nie palce.

Johnny Walker zaliczył kolejny sensacyjny występ. 26-letni Brazylijczyk znokautował Justina Ledeta w piętnastej sekundzie pierwszej rundy! Walker trafił rywala obrotowym backfistem, a następnie zwieńczył dzieła szybkimi ciosami zmuszając sędziego do przerwania pojedynku.

Livinha Souza pokonała rywalkę, która znacznie przekroczyła zakontraktowany limit wagowy. Nadmiar kilogramów nie pomógł Frocie, która choć stoczyła wyrównany bój z Souzą będzie musiała przemodelować swoje przygotowania do walk i podjąć współpracę z dobrym dietetykiem. W przeciwnym wypadku szybko straci kontrakt z UFC przez nieprofesjonalne podejście i brak okazania szacunku zawodniczkom, które wypełniają zakontraktowane limity.


Comments are closed.