UFC

UFC Fight Island – zawodnicy zostaną wpuszczeni do hotelowych pokoi dopiero po negatywnym wyniku badania na koronawirusa

Pinterest LinkedIn Tumblr

Portal MMAJunkie opublikował pełną listę obostrzeń jakie organizacja UFC przygotowała w związku z cyklem gal UFC Fight Island.

Okazuje się, że zawodnicy przejdą testy na obecność koronawirusa nie tylko przed wylotem do Abu Dhabi, lecz również tuż po przylocie na Yas Island. Fighterzy nie zostaną wpuszczeni do hotelowych pokoi jeśli będą mieli pozytywny wynik testu.

Co do samego pobytu na miejscu każdy z zawodników poza własnym pokojem dostanie pokój znajdujący się obok, który został przekształcony w małą salkę do treningu i wyposażony w saunę. W ten sposób UFC chce zminimalizować kontakt między zawodnikami. Posiłki będą dostarczane do pokoi, możliwe będzie korzystanie z hotelowej jadalni/stołówki jednak wedle wytycznych UFC ta będzie mogła być zapełniona maksymalnie w 30%.

W hotelu znajduje się duża siłownia, w której maksymalnie będzie mogło przebywać 21 osób. Co dwie godziny siłownia będzie zamykana i pracownicy będą dezynfekowali obiekt.

Comments are closed.