UFC

UFC: Chikadze znokautował Barbozę w 3. rundzie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Giga Chikadze znokautował Edsona Barbozę w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC, która odbyła się w nocy w Las Vegas.

33-lenti Gruzin zapisał na swoim koncie dziewiąte kolejne zwycięstwo i bez wątpienia zanotuje awans w rankingu kategorii piórkowej. „Ninja” trafił Brazylijczyka mocnym prawym, a następnie w parterze zmieniał pozycję i próbował zapiąć duszenie brabo oraz anakondę. Barbozie udało się wrócić do stójki, ale wyłącznie po to by przyjąć kilka mocnych ciosów wyprowadzonych przez rywala, po których sędzia zakończył starcie.

Bryan Battle udusił Gilberta Urbinę duszeniem zza pleców w drugiej rundzie i tym samym wygrał turniej The Ultimate Fighter w kategorii średniej.

Ricky Turcios pokonał Brady’ego Hestanda przez niejednogłośną decyzję sędziowską i wygrał turniej The Ultimate Fighter w kategorii koguciej.

Największą sensacją gali była porażka Kevina Lee, który przegrał na punkty z Danielem Rodriguezem. Warto wspomnieć, że „D-Rod” wskoczył do rozpiski na zastępstwo za kontuzjowanego Seana Brady’ego.

Komentowanie niedostępne