NEWSY

UFC Belem: Machida vs. Anders – wyniki + bonusy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Lyoto Machida pokonał Eryka Andersa w walce wieczoru gali UFC w Belem. „Dragon” wygrał po niejednogłośnej decyzji, a publiczność przyjęła tę informację z wielkim entuzjazmem. Nic dziwnego bowiem Brazylijczyk po tylu latach w UFC po raz pierwszy miał okazję zawalczyć w swoim rodzinnym mieście.

W co-main evencie Valentina Shevchenko pokonała debiutującą w UFC Priscilę Cachoeirę. Pochodząca z Ukrainy zawodniczka nie dała szans reprezentantce gospodarzy. O tym pojedynku najwięcej mówi statystyka zadanych ciosów – 230 do 3 na korzyść Shevchenko. Po jednostronnym „łomocie” Dana White opublikował post na instagramie w którym wychwalał serce do walki Cachoeiry i mocno krytykował pracę sędziego Yamasakiego, który zdaniem prezydenta UFC nie powinien nigdy więcej sędziować.

Michael Prazeres, który był znacznie cięższy podczas ważenia pokonał Desmonda Greena. Amerykanin nie był zadowolony z porażki jednak przyznał, że nie boi się wyzwań a walka z Prazeresem była niczym pojedynek z zawodnikiem z wyższej dywizji. Zwycięstwa w głównej karcie odnieśli jeszcze Douglas Silva de Andrade, Timothy Johnson i Thiago Santos.

Bonusy o wysokości 50 000 dolarów powędrują na konta: Valentiny Shevchenko, Thiago Santosa, Anthony’ego Smitha i Yuriego Alcantary.

Comments are closed.