ufc arabia whittaker vs aliskerov pavlovich vs volkov video zapowiedź

UFC Arabia: Whittaker vs Aliskerov, Pavlovich vs Volkov – video zapowiedź gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2024

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza gala UFC w Arabii Saudyjskiej. W walce wieczoru spotkają się Whittaker i Aliskerov. Video zapowiedź wydarzenia w Rijadzie.

W sobotę 22 czerwca UFC po raz pierwszy zorganizuje galę w Arabii Saudyjskiej. Wydarzenie odbędzie się w Rijadzie, który w ostatnich miesiącach uchodził za stolicę światowego boksu. Tym razem to nie pięściarze, a zawodnicy MMA zapewnią nam sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie zestawili wiele interesujących pojedynków na galę w Rijadzie. W walce wieczoru Robert Whittaker podejmie Ikrama Aliskerova. Dagestańczyk wskoczył do rozpiski w ostatnich dniach i zastąpił w niej Khamzata Chimaeva.

W co-main evencie do bratobójczej walki staną Rosjanie: Sergei Pavlovich i Alexander Volkov. Wygrany będzie mógł myśleć nawet o eliminatorze do walki o pas natomiast przegrany będzie musiał porzucić marzenia o mistrzowskim tytule.

UFC: Whittaker vs Aliskerov – video zapowiedź

Organizacja UFC udostępniła video zapowiedź gali Whittaker vs Aliskerov. Na sobotnim wydarzeniu odbędą się także takie walki jak Oezdemir vs Walker, Gastelum vs Rodriguez, czy Shara Magomedov vs Joilton Lutterbach.

Galę UFC Arabia: Whittaker vs Aliskerov możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

Robert Whittaker
VS
Ikram Aliskerov
1 1.65
2 2.25
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments