ufc 303 pereira vs prochazka 2 oficjalny trailer video

UFC 303: Pereira vs Prochazka 2 – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 czerwca 2024

W przyszłym tygodniu odbędzie się wielka gala UFC 303: Pereira vs Prochazka 2. Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny trailer wydarzenia.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna duża gala organizacji UFC. Już 29 czerwca gwiazdy najlepszej ligi MMA na świecie zawitają do Las Vegas. To właśnie w tym mieście odbędzie się event UFC 303, na którym dojdzie do rewanżowego pojedynku Alexa Pereiry z Jirim Prochazką.

Pereira był górą w pierwszej walce i zapewne zrobi wszystko by na UFC 303 ponownie okazać się lepszym od Czecha. W wypowiedziach przed wydarzeniem Poatan zapewniał, że nie będzie ryzykował, gdyż zależy mu na obronie mistrzowskiego pasa.

W co-main evencie spotkają się Brian Ortega i Diego Lopes. Jest to walka zestawiona na prędce by podnieść jakość głównej karty walk. W kolejnym z ciekawych starć zmierzą się Anthony Smith i Carlos Ulberg.

UFC 303: Pereira vs Prochazka 2 – trailer

Organizacja UFC udostępniła oficjalny trailer gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas. W walce wieczoru zmierzą się Alex Pereira i Jiri Prochazka.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments