ufc 295 prochazka vs pereira video zapowiedź

UFC 295: Prochazka vs. Pereira – video zapowiedź walki wieczoru

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 listopada 2023

Organizacja UFC opublikowała video zapowiedź walki wieczoru gali UFC 295. Pojedynek Jiri Prochazka vs. Alex Pereira będzie main eventem gali UFC w Nowym Jorku. Stawką tego starcia będzie wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Gala UFC 295 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się w legendarnej hali Madison Square Garden w najbliższą sobotę 11 listopada. W walce wieczoru gali UFC w Nowym Jorku zmierzą się Jiri Prochazka i Alex Pereira.

Obaj zawodnicy są byłymi mistrzami najlepszej ligi MMA na świecie. Jiri Prochazka był mistrzem kategorii do 93 kilogramów jednak zwakował tytuł po tym jak doznał ciężkiej kontuzji barku, która wymagała natychmiastowej operacji i długiej rehabilitacji.

Alex Pereira był mistrzem kategorii średniej jednak stracił pas i podjął decyzję o zmianie kategorii wagowej. „Poatan” ma teraz zdecydowanie lżejsze ostatnie dni przed galą, gdyż zbija dziewięć kilogramów mniej niż wcześniej.

UFC 295: Prochazka vs. Pereira – video zapowiedź

Oficjalna video zapowiedź walki wieczoru gali UFC 295. 11 listopada do octagonu wejdą Jiri Prochazka i Alex Pereira. Czech i Brazylijczyk zmierzą się w pojedynku o pas kategorii półciężkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments