ufc 294 mike breeden szczekał i warczał na rywala video

UFC 294: Mike Breeden warczał i szczekał na rywala w octagonie! Świetny comeback Amerykanina! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

Mike Breeden zanotował doskonały comeback w pojedynku z Anshulem Jublim na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Breeden miał problemy w trakcie walki i wydawało się, że może przegrać starcie. Amerykanin zaczął warczeć i szczekać na rywala!

Kolejna walka karty wstępnej gali UFC 294 za nami. Mike Breeden zanotował doskonały comeback w pojedynku z Anshulem Jublim. Amerykanin był w tym starciu w sporych opałach jednak zebrał się w sobie, warczał i szczekał na rywala, aż w końcu ustrzelił go celnym prawym i było po walce!

Warto podkreślić, że Breeden walczył na gali UFC 294 o życie. 34-letni Amerykanin miał bowiem na koncie serię trzech porażek z rzędu i kolejna przegrana na gali w Abu Dhabi oznaczałaby zwolnienie z organizacji UFC.

Breeden pokazał serce do walki i charyzmę, a to że warczał i szczekał na rywala zapewne sprawi, że klipy z udziałem Amerykanina szybko zyskają na popularności w internecie.

Transmisja z gali UFC 294 jest dostępna na stronie internetowej polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC 294 pod linkiem.

Mike Breeden warczał i szczekał na rywala – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments