makhachev i volkanovski twarzą w twarz ufc 294 video

UFC 294 – Makhachev i Volkanovski twarzą w twarz (VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 października 2023

Bohaterowie gali UFC 294 stanęli twarzą w twarz przed wydarzeniem. Makhachev i Volkanovski ze spokojem podeszli do face offu. Poniżej znajdziecie zapis video ze wszystkich spotkań twarzą w twarz przed galą UFC w Abu Dhabi.

Dziś w Abu Dhabi po oficjalnej ceremonii ważenia odbyły się spotkania twarzą w twarz przed UFC 294. Islam Makhachev i Alexander Volkanovski stanęli twarzą w twarz po zakończeniu ważenia. Makhachev i Volkanovski zmierzyli się wzrokiem jednak ich face-off przebiegał w spokojnej atmosferze. Zawodnicy uścisnęli sobie dłonie i wymienili kilka zdań.

Zdecydowanie intensywniej wyglądał staredown przed co-main eventem gali UFC w Abu Dhabi. Kamaru Usman i Khamzat Chimaev długo mierzyli się wzrokiem i wyglądali na naładowanych energią. Na szczęście nie doszło do żadnych rękoczynów między fighterami.

Makhachev i Volkanovski twarzą w twarz przed UFC 294

Kto wygra walkę wieczoru UFC 294?

Loading ... Loading ...

Poniżej możecie zobaczyć face-off między Usmanem, a Chimaevem, a także pełne nagranie z oficjalnej ceremonii ważenia przed galą UFC 294. Przypominamy, że transmisja z tej gali będzie dostępna online na eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij kupon i oglądaj galę UFC 294 tutaj.

Usman i Chimaev twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments