ufc 294 makhachev vs volkanovski kursy bukmacherskie

UFC 294: Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2 – kursy bukmacherskie. Wyraźny faworyt rewanżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na UFC 294: Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2. Bukmacherzy wskazali wyraźnego faworyta rewanżowego starcia o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Który z zawodników wejdzie do octagonu jako underdog?

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że Alexander Volkanovski ma zmierzyć się z Ilią Topurią w walce wieczoru styczniowej gali UFC 297 w Toronto. Nie minęły 24 godziny, a sytuacja zmieniła się diametralnie! Volkanovski wskoczył do rozpiski UFC 294 na zastępstwo za kontuzjowanego Charlesa Oliveirę. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2 na UFC 294!

Bukmacherzy wystawili już kursy na nową walkę wieczoru gali UFC 294 w Abu Dhabi. Wiemy kto wejdzie do octagonu jako faworyt, a kto 21 października będzie przystępował do walki z pozycji underdoga.

UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski – kursy bukmacherskie

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możecie obstawić i oglądać za pośrednictwem legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji konta, a następnie skorzystać z promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie z myślą o nowych użytkownikach. Obstaw galę UFC 294 tutaj.

Według bukmacherów to Islam Makhachev jest wyraźnym faworytem walki wieczoru gali UFC 294. Kurs na zwycięstwo Dagestańczyka wynosi 1.35. Alexander Volkanovski jest więc sporym underdogiem przed rewanżem, a kurs na zwycięstwo Volka ustalono na poziomie 3.00.

Zarejestruj się! Obstaw i oglądaj UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments